Yimpar Otomotiv Renault çıkma parça

YİMPAR OTO
Renault & Dacia Orjinal Çıkma Parça
Ankara Ostim’de faaliyet gösteren firmamız, otomotiv sektöründe hizmet vermektedir. Hasarlı araç alım satımı, orijinal çıkma yedek parça alanlarında hizmet vermekteyiz.

RENAULT ve DACIA araçlar uzmanlık alanımız olup RENAULT ve DACIA’nın tüm modellerindeki hasarlı araçların alım satımını yapmaktayız. Firmamız, hasarlı araç alım satımında güvenle hizmet alabileceğiniz bir adrestir.

Orijinal yedek parça alanında geniş ürün çeşitliliği ile hizmet veren firmamız, RENAULT ve DACIA araçların çıkma yedek parçalarının satışını yapmaktadır. Firmamızda sattığımız her ürün garantilidir. Arzu edilen yedek parça, çalışır ve sağlam olarak adresinize gönderilmektedir. Kaporta aksamları ve tüm ürünler özel ambalaj yapılarak hatasız olarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. Her türlü aksilik halinde yedek parçamızı geri iade almaktayız.

RENAULT ve DACIA araçların çıkma parça ihtiyaçlarını hızlı ve ekonomik şekilde karşılayan Yimpar Otomotiv, muhayyer satışını yaptığı ürünlerin Ankara ve Ankara dışındaki her yere gönderimini yapmaktadır.

Zengin stoklarımızla aradığınız tüm RENAULT ve DACIA orijinal çıkma yedek parçalarını firmamızda bulabilirsiniz. Stoklarımızda mevcut olmayan parçalar, talebiniz halinde temin edilerek hizmetinize sunulmaktadır.

Uzman kadromuz ve dürüst hizmet anlayışımızla hedefimiz, RENAULT ve DACIA hasarlı araç alım satımı ve orijinal çıkma yedek parça alanında sektörde öncü bir firma olmak ve uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam etmektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın