• info@yasindemirbas.com.tr
  • 0530 230 7820
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
443 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Macun Mah. Abdulhalik Renda Cad. 258. Sk. No:21 Yenimahalle / ANKARA
  • TELEFON: 0312 354 8282
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2004 yılında kurulan Antoto Otomotiv A.Ş. sektördeki faaliyetlerine Mitsubishi ve Temsa markaları ile başlamış olup 2010 yılı itibari ile Opel, 2012 yılı itibari ile de MAN yetkili satış ve servis bayisi olarak ürün ve hizmet ağını genişletmiştir.

Firmamız Antalya Havalimanı yolu üzerinde bulunan plazasında OpelMitsubishi ve Temsamarkalarının, Kepez Üstü Organize Sanayi yolu üzerindeki plazasında ise MAN markasının; 


– Satış,
– Satış Sonrası Hizmetler (Servis, Yedek Parça, Aksesuar vb.),
– Otomotiv ile Alakalı Finansman Hizmetleri,
– Filo Kiralama,
– 2.el Araç Satış,
– Sigortacılık Hizmetlerini

Siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz faaliyet alanlarında sektörde alışılagelmiş bayilik yapısının dışında siz değerli müşterilerimizin ve sektörün beklentilerine paralel, modern, yenilikçi, güvenilir ve dinamik bir şekilde hizmet sunmak amacında olan firmamız, her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma prensibi benimsemiştir.

Antoto Otomotiv A.Ş. bu sorumluluk bilinci ile yıllardır çizgisini bozmadan yoluna devam etmektedir. Uzman kadrosu ile marka çeşitliliği ve son teknolojiyi müşterilerine sunan firmamız, gurur duyduğumuz Opel, Mitsubishi, Temsa ve MAN plazalarımızda siz değerli müşterilerimizle daima en iyisini buluşturmaktan onur ve mutluluk duymaktadır.

Saygılarımızla,

Antoto Otomotiv AŞ.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.