• info@yasindemirbas.com.tr
  • 0530 230 7820
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
534 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Hurdacılar San Sit. C-5 Blok No:209 İvedik / Ankara
  • TELEFON: 0312 396 4107
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1985 Yılında küçük bir işletme olarak ticaret hayatına başlayan “Yörük Ticaret” alanında ikinci el bant alım satımı yaparak bir süre çalıştıktan sonra piyasaların arz talep dengesine bakarak yeni bant alım satımına başladı. Daha sonraki talep arzındakş artışa bağlı olarak pazarlamasını yaptığı konveyör bant lastiğinin daha kaliteli ve kaliteden ödün vermeden 2011 yılından itibaren kendi tesislerinde üretmeye başlamıştır.

1.4 dönüm kapalı alan 1.6 dönüm açık alanda günlük 1200 m² üretimle faaliyetlerine devam etmektedir. Yapacağı yeni yatırımlarla Sincan OSB’de yeni fabrikasında faaliyetlerine devam edecektir.

“Siz saygıdeğer müşterilerimize canı gönülden teşekkür eder hayırlı kazanç ve hayırlı işler dileriz.”
Servis Hizmeti
press-sonsuz2Bantlarınızı sıcak ve soğuk vulkanizasyon press makinamız ile tamir yada ilk montaj, bant kısaltma, araya parça koyarak bant uzatma, yama, kenar tamirleri ve ek tamiri yapmaktayız. Uçları açık haldeki konveyör bantlarınızı sonsuz hale getirmekteyiz.

Tamirat için hasarlı bölge temizlenir. Ham kauçuk hamurları hasarlı bölge kapatılır ve pişirme işlemi gerçekleştirilir.

Ek yapılacak işe tekstil karkaşlı bantlarda katlar açılır, çelik karkaşlı bantlarda çelik halatlar uygulanacak ekleme metoduna göre düzenlenir birleşmeyi sağlayacak ham kauçuk hamurları yerleştirilir ve pişirme işlemi gerçekleştirilir.

Tekstil karkaşlı bantların sıcak vulkanizasyondaki gibi katları açıldıktan sonra yapıştırma işlemini gerçekleştirecek olan soğuk vulkanizasyon macunları yapışma yüzeylerine uygulanır, yüzeyler birleştirilir ve kuruma tamamlanana kadar sabit bir basınç uygulanır.

Bünyemizde 1200mm lik ek press bulunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.