Öz Turbosan Turbocu Ramazan Usta

Dünyadaki  otomotiv sektörünün gelişimi, hız ve güce duyulan özlemin artması ve bunlarla özdeşleşenturboşarj teknolojilerinin kullanımını hızla değişen teknoloji ortamında tüm yenilikler ile güncel gelişimleri modern sistemlerle destekleyen ve takip eden ÖZ TURBO San ve Tic. ilkelerinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutan prensipleriyle kendisini kanıtlamış, üstün hizmet anlayışı ile bu sektörde kendisine en üst sıralarda yer edinmiştir.

Firmamız ; GARRETT, KKK, IHI, SCHWITZERK VE HOLSET  firmalarının Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden olup, orijinal turbo satışı, yedek parça, turbo tamiri ve montajı ile diğer tüm hizmetleri bünyesinde bulunduran ve 7 gün 24 saat anlayışıyla servis hizmeti vermektedir.

Bunun yanında  ÖZ TURBO San ve Tic,  Dünyada Balans Sistemleri sektöründe, teknolojik alanda kendisini kanıtlamış, Ar-Ge ve en üst düzeyde teknolojik  destekler sunan  Elektronik Vibro BalansFirmasının  Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. Bu hizmet anlayışı ; satış ve satış sonrası  servis hizmetlerini yetişmiş, sertifika belgeli yönetim ve personel kadrosu ile hızlı, modern yöntemler uygulayarak çalışmalarını gerçekleştiren firmamızın tek hedefi müşteri memnuniyetini ön planda tutan prensipli hizmet anlayışı  yöntemleriyle çalışmaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın