Fatih Oto Yedek Parça

FATİH OTO ÇIKMA PARÇA – MEKANİK PARÇALAR

Mekanik, kuvvetlerin etkisi altındaki cisimlerin denge durumunu veya hareketini inceler.

Mekanik tasarım özellikle son yıllarda çok büyük önem kazanmıştır. Hangi sektörde olduğuna bakılmaksızın, geliştirilen her yeni ürün için mekanik tasarım faaliyetleri gerekmektedir.
Mekanik Bölümümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız

Müşterilerimizin ürün kalitesini ve verimliliğini arttıracak nitelikte standartlara uygun ve kaliteli ürün sunmaktır.

Servisimizde (Motor bakımı, Fren bakımı,Ön Takım,Şanzıman, Diferansiyel,vs) branşında uzmanlaşmış mekanikerler tarafından aracınıza orjinal veya muadili yedek parça kullanımı ile aracınız test edilerek sizlere teslim edilecektir.
Her geçen gün kendini geliştirmekte olan servisimiz, aracınızla ilgili teknik bilgi sahibi mekanik personeli ile sizlere kusursuz hizmet sunmayı kendisine her zaman bir görev olarak benimsemiştir.

Servisimizde,  konusunda uzman mekanikerler tarafından aracınıza, orijinal yedek parça kullanımı  ile aracınız dört dörtlük test edilerek sizlere teslim edilmektedir.Kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak modern  ekipman ve cihazlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Mekanik bölümümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Servisimizde yaptığımız bazı mekanik işlemler:

Rot millerin değişimi, alt ve üst rotillerin değişimi, rot başlarının değişimi, ön
ve arka amortisörlerin değişimi, ön tablo fişeklerinin değişimi, arka dingil fişeklerinin değişimi, direksiyon kutusu tamiri, ön ve arka aks ve aks bilyelerin değişimi, ön ve arka poryaların ve porya bilyelerinin değişimi.

Aracınızın ne tür bakıma ihtiyacı olursa olsun özel servis danışmanımız hizmete hazır durumdadır.
Şikayetlerinizi danışmanımızla genel olarak paylaştıktan sonra aracınızın emin ellerde bakım ve onarımı yapılmaya başlanır.
Mekanik – periyodik bakım ünitesi unutmayınız ki,   araçlarınızın periyodik bakımlarını zamanında yaptırarak aracınızın ömrünün uzamasına ve doğabilecek arızaların önüne geçmiş olursunuz.

Mekanik Aksam Parçalarından Bazıları;

Komple motorlar – Kıranklar – Komple motorlar – Kıranklar – Biel kolları – Manifordlar Turbolar – Otomatik şanzumanlar – Tiriptonik şanzumanlar – Manuel şanzumanlar Silindir kapakları – Eksantirik milleri – Defransiyeller – Enjektörler – Dreksiyon Kutuları Dresksiyon Pompaları – Biel kolları – Manifordlar – Turbolar – Otomatik şanzumanlar  Tiriptonik şanzumanlar – Manuel şanzumanlar – Silindir kapakları  – Eksantirik milleri Defransiyeller – Enjektörler – Dreksiyon Kutuları – Dresksiyon Pompaları

FATİH OTO ÇIKMA PARÇA – KAPORTA PARÇALARI

KAPORTA:

Motorlu taşıtların motor, sürücü, yolcu vb. bölümlerini örten, arabanın önünü ve tamamını kaplayan dış örtüdür.

Kaza sonrası meydana gelen hasar için bir telefon etmenizin yeterli olduğu servisimizde aracınızın kaza mahallinden çekilmesi, sigorta şirketiyle bağlantıları, eksper çağırılması, kaza hasar ekspertizinizin yapılması ve aracın onarımının yapılıp adresinize teslim edilmesi tarafımızdan en hızlı bir şekilde bu sıkıntılı zamanınızda sizi rahatlatarak titizlikle yapılmaktadır.
Sigorta şirketinin verileri dahilinde aracınız kaporta bölümümüzde en yeni modern teknolojik donanımlar (doğrultma, düzeltme, puntolama vs.) gibi makineler ve orjinal yedek parça desteği ile birleştirilerek en kısa süre içerisinde teslimata hazırlanmaktadırlar.

Kaza sonrası aracınız, tarafımızdan onaylı bir şasi ölçüm ve doğrultma sistemince ölçülür, kontrol edilir ve gerekli onarımlar gerçekleştirilir. Yalnızca orijinal yedek parçalar kullanılır; bu da yüksek güvenlik, kalite ve çevre gereksinimlerinin karşılanması demektir.

Hasarlı araçlarınız kaporta departmanımızda en kısa sürede boya aşamasına getirilip boya bölümüne sevk edilir. Kaporta departmanımızda aracınıza orjinal olmayan hiç bir parçanın montajı yapılmamaktadır.

Kaporta – Boya bölümlerinin yer aldığı merkezimizde aracınızın hasarı, son teknolojilerden yararlanılarak hızlı ve garantili bir şekilde onarılmaktadır.

Servisimizde birçok marka aracın kaporta hizmetlerini, araçların kalitesine uygun şekilde vermekteyiz. Bünyemizde bulunan uzman personel ve teknik donanım ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretilmektedir.

Profesyonel ekipman ve uzman kadroyla hasarlı otomobiller dahi ilk günkü özenli haline geri döndürülebilmekte; her model için ayrı jigler kullanılarak milimetrik ayrıntılarda düzeltmeler yapılabilmektedir. İşlemlerin tüm aşamaları pozitif basınçlı, ısı, nem ve rentilasyon yönünden klimatize edilmiş özel kabinlerde uygulanmaktadır.

Araçların kaportalarında meydana gelen küçük hasarlar (yumurta göçükler, vs.), aracın boyasına herhangi bir zarar vermeden %95 başarı oranı ile onarılmaktadır

Geçen zaman içine kendimizi sürekli geliştirerek teknolojik ve yeni sistem araçların kaporta ve boya işçilikleri hususunda zamanın gereksinimleri doğrultusunda müşteri memnuniyetine bağlı kalarak araç ve müşteriyi koruyarak çalışmaktayız.

Kaporta Aksamı Parçalarından Bazıları;

Dolu Kapılar – Boş Kapılar – Kesme Tavanlar – Tavan Sanrufları – Kaput – Bagaj Kapakları – Tamponlar – Panjurlar

Her marka aracın elektrik aksamını firmamızdan temin edebilirsiniz. Ürünlerimiz gereki testlerden geçirildikten sonra sizlere 20 gün para iadesi garantisi ile gönderilmektedir. ürünlerimiz orijinaldir. Siparişleriniz aynı gün kargo aracılığı ile adresinize kadar gönderilir. Sipariş ettiğiniz parçaların ödemelerini Nakit / Kredi kartı ve Banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Elektrik Aksamı Parçalarından Bazıları;

Klima Kompresörleri – Marş Dinamosu – Şarz Dinamosu – Hava Debi Metreleri – Elektirik Tesisatları – Motor Beyinleri – Enjeksiyon Beyinleri – Air Bag ve Beyinleri – Karisör Beyinleri – Km Saatleri -Torpidolar -Farlar -Staplar -Sinyaller -Sisler

Değerli sürücüler, kullandığımız araçlara gösterdiğimiz özen; periyodik bakım, temizlik vs. çok önemlidir. Aynı şekilde kullandığımız aracın lastiklerine özen göstermek hepimizin emniyeti için şarttır.
Gerek emniyetimiz, gerek lastiğinde uzun ömürlü olabilmesi açısından, lastiklerimizi düzenli olarak kontrol ettirmeliyiz. Lastiklerin ömrünü etkileyen çeşitli faktörler bulunmaktadır. Bunlar:

Yolların durumu; zemin
Aracın özellikleri; beygir gücü, ağırlık
İklimsel şartlar; sıcaklık, yağış
Araç kullanma tarzı; patinaj, sert fren, sürat
Aracın mekanik durumu; fren, rot, amortisör
Lastik basıncı
Doğru lastik seçimi

Görüldüğü gibi bazı şartlarda müdahale şansımız olmadığı halde ( yol, iklim ) gerek araç, gerek lastik kontrol ve bakımı ile aynı zamanda doğru lastik seçimi hem emniyet hem de uzun ömür mümkündür.

Üzerinde durulması gereken bir diğer konuysa lastiğe uygun olan jantı seçmektir. Tubeless lastikle kenarları düzgün tubeless jant kullanılmalıdır.

Servisimiz dahilinde bulunan oto lastik bakım-onarım ve satışı ile araçlarımıza uygun lastiklerin takılması, bakım-onarımının yapılması için gereken teçhizat ve personelimiz ile oto lastik konusunda sorunların çözümünde hizmet vermekteyiz.

Firmamız kalite, dürüstlük ve özgüvende Türkiye genelinde isim yapmış firmalar arasında kendi kurumsal kimliğini oturtmayı başarmıştır. Tek amacımız ve ilkemiz ‘‘koşulsuz %100 müşteri memnuniyeti’’ hedefimizi ‘‘sözde değil özde gerçekleştirmektir.’’ prensibiyle hareket etmekte olduğumuzu siz değerli müşterilerimize iletmek isteriz.

Tecrübeli ve bilgili personelimiz ile
Modern, çağdaş ve en son teknolojik cihazlar ile donatılmış servislerimizde,
Kaliteli markalar ve geniş ürün yelpazemiz ile

Sizi Hayata, Aracınızı Yola Bağlıyoruz…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın