• info@yasindemirbas.com.tr
  • 0530 230 7820

ARAMA SONUÇLARI

Asaf Oto Çıkma Yedek Parça

Asaf Oto Çıkma Yedek Parça

Yılların tecrübesi ile yıllardır vizyonumuzu ve misyonumuzu müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi olarak belirlediğimiz bu yolda 4 Farklı araç markasının yedek parça ve çıkma parçalarını satıyoruz.Ford, Opel , Bmw ve Chevrolet konusunda Asaf Oto olarak müşterilerimize gerek dükkanımızda ağırayarak, gerek kargo ile zahmetsizce parça siparişini teslim ediyoruz.

Oto Alman

Oto Alman

Ankara ostim’de Opel ve Chevrolet çıkma yedek parçalarının satışını yapmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yüksek stoklu yedek parça mağazamız opel ve chevrolet yedek parçaları konusunda alaanında iddalı firmalardandır.

Can Opel Çıkma Parça

Can Opel Çıkma Parça

Can Opel Ankara Yıldız Sanayi Sitesinde faaliyet göstermektedir. Opel ve Chevrolet araçların orjinal sıfır ve çıkma parça satışlarını Türkiye geneli satış yapmaktadır. Dürüstlük ve müşteri mennuniyeti ön planda tutan firma ürünlerine garanti vermektedir.

Çokkaş Opel

Çokkaş Opel

Otomotiv sektöründe 15 yıllık birikimi ile lider ve öncü olan firmamız, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız. ‘Güven’ ve ‘Kalite’ ilkesi ile hareket eden firmamız; sizlere kaliteli ürünleri en uygun fiyata ve kısa süre içerisinde tedarik etmek temel hedefimizdir.