Efe Çıkma Yedek Parça

Efe Motorlu Araçlar, 1965 yılında Mehmet Efe tarafından Ankara Büyük Sanayi Sitesinde ağır vasıta üzerine hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Şirketimiz 1990 yılında Ankara Yıldız Sanayi Sitesi’nde Bizim Efeler adı altında yeni bir ağır vasıta çıkma yedek parça şubesini açmıştır.

Son olarak, 2014 yılında Efe Motorlu Araçlar adıyla, ticari araç çıkma yedek parçaları üzerine Yıldız Sanayi 1.Blok Numara 27’de yerini almış ve 1965’den günümüze kazandığı deneyimleriyle siz değerli müşterilerimize ticari çıkma parça pazarında en iyi hizmeti vermeyi kendine misyon edinmiştir.

Efe Motorlu Araçlar, Ankara’nın en büyük çıkma yedek parça sanayilerinden olan Yıldız Sanayi Sitesi içerisinde 500 m2 kapalı alanda konumlandırılmıştır. Orijinal çıkma yedek parça satışını yaptığımız ticari araç markaları şunlardır; Renault Master, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter, Iveco Daily, Ford Transit, Fiat Ducato, Peugeot Boxer ve Citroen Jumper.

Satışını yaptığımız bütün çıkma parçalar, %100 orijinal araç üzerinden çıkan fabrika parçalarıdır. Efe Motorlu Araçlar’da, bütün araçlar hurda belgeli olup müşteri isteği doğrultusunda parça parça satılmaktadır. Malzemelerimiz garantili ve muhayyer şekildedir. Satılan parçalarda problem olduğu sürece iade ve değişim yapılmaktadır. Ankara’da konumlanan bir sanayi kuruluşu olmamıza rağmen, Türkiye’nin bütün ticari çıkma yedek parça pazarını hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırımlarımızı sürdürmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon ile istediğiniz ürünü Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargo şirketimizle indirimli olarak göndermekteyiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın